Uncategorized

Nowy projekt – Project Journey

Doskonale pamiętam dzień, w którym Weronika napisała do mnie wiadomość. Byłam w Nowym Jorku i właśnie zbierałam się do wyjścia na miasto, by zjeść śniadanie, zaś w Polsce powoli zbliżała się osiemnasta. Zostało mi jeszcze dwa dni pobytu w Stanach, dlatego byłam lekko zaskoczona, że napisała do mnie, mimo że miałyśmy się widzieć kilka dni później.

Hej! Mam szalony pomysł! Załóżmy bloga podróżniczego!

Nie zastanawiałam się dwa razy – od razu się zgodziłam i tak ucieszyłam, że przez cały dzień nie mogłam się skupić na niczym innym. Tworzyłam listy spraw, które musiałyśmy omówić, stworzyć, w którym kierunku iść… Tworzenie bloga nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Gdy jest się samemu – samo zorganizowanie czasu na pracę może być problematyczne. Tymczasem w dwie osoby zadania rozkładają się po równo i o wiele łatwiej jest zapanować nad stertą spraw do załatwienia.

Project Journey to owoc kilkumiesięcznych prac, podejmowania decyzji, doboru odpowiednich narzędzi i zaprojektowania wielu rzeczy, które będą dostępne pod flagą bloga podróżniczego. Dzięki naszemu wykształceniu marketingowemu i pracy w public relations mogłyśmy przygotować pełną analizę konkurencji, co dało nam lepsze przygotowanie do startu. Na blogu skupimy się przede wszystkim na praktycznej części podróżowania – przydatne wskazówki to coś, czego same poszukujemy, przygotowując kolejne wyjazdy. Nie będziemy rzucać ogólnikami – wyłożymy wszystko co do złotówki, byś jeszcze lepiej zaplanował własne wycieczki.

Wszystkie zdjęcia, jakie będziemy publikować zarówno na blogu, jak i na Instagramie, są naszego autorstwa. Obie jesteśmy fotografami z zawodu i staramy się pokazywać tylko najlepsze zdjęcia z podróży. O praktycznej stronie fotografii w podróży także opublikujemy kilka poradników, dzięki czemu lepiej przygotujesz swoje wizualne relacje z wycieczek.

Kanał You Tube również niedługo będzie mieć swoją premierę, a tam dla lubiących wizualne wersje wpisów – vlogi z wyjazdów i praktyczne porady z najciekawszych atrakcji turystycznych. 

W nadchodzącym tygodniu uruchomimy także newsletter, by każdy mógł być na bieżąco z nowościami i mógł skorzystać z bonusów podróżniczych.

Project Journey to dwie osoby – dwie fanki podróżowania z ogromnym zapałem do tworzenia fajnych rzeczy. Jeżeli kochasz podróże tak jak my i przede wszystkim chcesz dowiedzieć się wszystkiego o wyprawach typu low cost – dobrze trafiłeś! Bez zbędnego lania wody, z piękną oprawą wizualną i z humorem. Dwie przyjaciółki z poczuciem misji, by zrealizować największy projekt naszego życia! 

Za zdjęcia dziękujemy Marcie Balickiej!